PODEJMUJEMY SIĘ PROWADZENIA LUB NAPISANIA KAŻDEGO TEKSTU I TEMATU, NA DOWOLNYM POZIOMIE NAUKOWYM, W DOWOLNYM JĘZYKU.

Wypełnij poniższy formularz już teraz, a nasi specjaliści odpowiedzą na niego najszybciej, jak będzie to możliwe. Jeśli nie odpowiadamy od razu, to znaczy, że problem jest poddawany analizie merytorycznej. Prosimy o cierpliwość, ponieważ nie udzielamy automatycznie przygotowanej odpowiedzi, jak czynią to niektóre serwisy.

 • Pisanie i redakcja tekstów ze wszystkich dziedzin
 • Pomoc w pisaniu prac
 • Analizy danych i projektowanie badań
 • Copywriting, strony internetowe i foldery informacyjne
 • Copywriting
 • Tworzenie analiz
 • Strony internetowe
 • Opracowania statystyczne
 • habilitacje, doktoraty
 • artykuły naukowe
 • magisterskie, licencjackie
 • inżynierskie i dyplomowe
 • prace zaliczeniowe
 • analizy statystyczne (SPSS, Statistica)
 • analizy statystyczne ankiet
 • analizy finansowe i gospodarcze
 • biznes plany, budżety
 • studium wykonalności projektu Inwestycyjnego
 • pisanie tekstów na strony internetowe, blogi, portale, itp.
 • pisanie tekstów do gazetek i folderów informacyjnych
 • fachowe wsparcie w redakcji, edycji i obróbce strony
 • lepsze pozycjonowanie i profesjonalny wizerunek marki
 • prowadzenie blogów, opisy produktów, artykuły, teksty SEO, hasła reklamowe

Teksty

Piszemy wszystko

Serwis 500089522.pl (tel. 500-089-522, mail 500089522@wp.pl) pisze teksty pod wszystkie potrzeby klientów indywidulanych, małych firm i dużych korporacji. Oferta uwzględnia wszelkie pola twórczego pisania, począwszy od pisania tekstów na strony www, tekstów ofertowych, reklamowych, poprzez pisanie artykułów SEO, branżowych i tematycznych, publikacji prasowych, profesjonalne prowadzenie blogów i profili społecznościowych, skończywszy na poszukiwaniu skutecznych metod zwiększania popularności z wykorzystaniem słowa pisanego. Wszystkie tworzone teksty bazują na sprawdzonych informacjach i są weryfikowane pod kątem wiarygodności. Fachowa wiedza z każdej branży opiera się na profesjonalnych opracowaniach i wysokiej jakości źródłach, także obcojęzycznych. Dla naszych Klientów proces pisania tekstów obejmuje:
‒ badanie potrzeb Klienta oraz zdefiniowanie oczekiwań względem treści i celu, jaki ma osiągnąć;
‒ zbieranie i weryfikację materiałów źródłowych, na bazie których powstaną unikalne teksty;
‒ dobranie słów kluczowych, jeśli strona ma być pozycjonowana;
‒ kreację treści – proces pisania uwzględniający indywidualne potrzeby każdego zlecenia;
‒ korektę i poprawki na życzenie Klienta.
Każde zlecenie w zakresie napisania tekstu stanowi wyzwanie, by poznawać i tworzyć w interesujących obszarach z wykorzystaniem wieloletniego doświadczenia i płynącej z niego wiedzy. Gotowe treści są własnością zamawiającego i wraz z uregulowaniem należności Klient nabywa komplet praw autorskich związanych ze stworzoną treścią. Wszystkie teksty są unikalne, z uwzględnieniem metodologii pracy twórczej i ukierunkowaniem na cel określony przez Klienta.

Tłumaczenia

Serwis 500089522.pl (tel. 500-089-522, mail 500089522@wp.pl) to biuro tłumaczeń z wieloletnim doświadczeniem we wszystkich rodzajach tłumaczeń i we wszystkich językach. W swoim portfolio posiadamy szereg zrealizowanych projektów – przygotowywaliśmy treści serwisów dla różnych branż, pracowaliśmy dla segmentu konsumenckiego (B2C) oraz biznesowego (B2B), z sukcesem pomogliśmy zaprezentować się w Internecie firmom produkcyjnym, usługowym i handlowym.Każde tłumaczenie przechodzi przez następujące etapy:
‒ redakcję (sprawdzenie zgodności tłumaczenia ze źródłem, czytelności i spójności logicznej);
‒ korektę językową (sprawdzenie stylistyki, ortografii, interpunkcji i składni);
‒ korektę merytoryczną (sprawdzenie zgodności ze stanem faktycznym).
Klienci serwisu doceniają przede wszystkim szybkość i precyzję naszych realizacji, co jest szczególnie ważne w tłumaczeniach pisemnych. Posiadamy doświadczenie w realizacji złożonych projektów, podczas których angażujemy do pracy kilkuosobowe zespoły tłumaczy, redaktorów, copywriterów i konsultantów. Korzystamy wtedy z profesjonalnych narzędzi umożliwiających szybszy przekład oraz zachowanie spójności terminologii. Oferujemy następujące tłumaczenia:
‒ tłumaczenia dokumentacji technicznej,
‒ tłumaczenia instrukcji obsługi,
‒ tłumaczenia materiałów reklamowych,
‒ tłumaczenia umów i patentów,
‒ tłumaczenia artykułów,
‒ tłumaczenia korespondencji handlowej,
‒ tłumaczenia stron internetowych,
‒ tłumaczenia etykiet produktów.

Usługi redakcji

Dla serwisu 500089522.pl (tel. 500-089-522, mail 500089522@wp.pl) usługi redakcji mają zastosowanie przede wszystkim w wypadku publikacji książkowych, artykułów prasowych, prac naukowych, instrukcji obsługi, stron internetowych oraz innych materiałów promocyjnych lub informacyjnych. Nasi redaktorzy zapewniają, że finalny efekt będzie pozbawiony błędów gramatycznych, ortograficznych, interpunkcyjnych i stylistycznych. Wprowadzane przez nich poprawki mają na uwadze również dostosowanie przekazu do specyfiki odbiorcy oraz celu danego tekstu. Po profesjonalnej redakcji tekst brzmi lepiej i jest bardziej zrozumiały, a co za tym idzie – łatwiej się go czyta i w większym stopniu przyswaja się jego przekaz. Profesjonalny redaktor – dzięki lepszemu dotarciu do grupy docelowej – może zatem przyczynić się do zwiększenia przychodów firmy. W wypadku redakcji dla celów pozycjonowania strony www nasz redaktor SEO między innymi optymalizuje stopień nasycenia tekstu słowami kluczowymi. Więcej lub mniej słów kluczowych oraz rozmieszczenie ich w sposób naturalny w artykule ma ogromne znaczenie dla efektów pozycjonowania. Redaktor zwraca ponadto uwagę na właściwe sformułowanie tak zwanych znaczników meta (metatitle, metadescription, metakeywords), a także opisów obrazków zamieszczonych na stronie www.

DTP

W przypadku serwisu 500089522.pl (tel. 500-089-522, mail 500089522@wp.pl) tłumaczenie i usługi redakcji są zwykle tylko częścią procesu przygotowania publikacji drukowanej lub elektronicznej. Dlatego też oferujemy również wsparcie na pozostałych etapach produkcji. Obszarem następującym po przygotowaniu finalnej wersji przekładu jest skład i łamanie tekstu (z uwzględnieniem wszystkich wykresów, grafik, przypisów itp.). Uzyskane w ten sposób pliki są później przygotowywane do druku tradycyjnego lub do rozpowszechniania drogą elektroniczną. Ze względu na wygodę, oszczędność czasu i niższe koszty, wielu naszych Klientów decyduje się na powierzenie nam usług w tym zakresie. Proponujemy niniejsze opcje:
‒ opracowanie projektu typograficznego publikacji (czyli makiety),
‒ opracowanie okładki publikacji,
‒ skład i łamanie tekstu,
‒ opracowanie materiału ilustracyjnego,
‒ korekty techniczne,
‒ korekty wydawnicze (wraz z naniesieniem zmian na projekt),
‒ przygotowanie do druku (zarówno w postaci plików, jak też tradycyjnych filmów),
‒ przygotowanie plików do publikacji w Internecie,
‒ przygotowanie plików do prezentacji na czytnikach elektronicznych (czyli e-papierze),
‒ konsultacje i pomoc techniczna.
Serwis 500089522.pl (tel. 500-089-522, mail 500089522@wp.pl) w ramach świadczonych usług łamania i składu dba o profesjonalizm, terminowość oraz możliwość dostosowania oferty do specyficznych potrzeb klienta.

Pisanie prac

Na co możesz liczyć

Serwis 500089522.pl (tel. 500-089-522, mail 500089522@wp.pl) to wiodący dostawca pomocy w pisaniu, przygotowaniu, opracowaniu, redagowaniu, formatowaniu wszelkiego typu tekstów, artykułów naukowych, prac (habilitacyjnych, doktorskich, MBA, magisterskich, licencjackich, inżynierskich, dyplomowych, podyplomowych, zaliczeniowych), opracowań, referatów, esejów, badań statystycznych, ankiet, analiz (finansowych, statystycznych, społecznych, gospodarczych i biznesowych), materiałów na strony internetowe oraz foldery informacyjne (w tym: wstawianie grafiki, wykresów, rysunków, map, fotografii). Opracowujemy metodologię i przeprowadzamy badania. Zapewniamy pomoc i konsultację, która dotyczy:
‒ redagowania tekstu,
‒ oryginalności,
‒ jakości,
‒ merytoryki i stylistyki,
‒ poprawności technicznej,
‒ bezpieczeństwa antyplagiatowego (każdy tekst dostaje przy pierwszym przekazaniu darmowy raport antyplagiatowy),
‒ korekty redakcyjnej tekstu.

Serwis 500089522.pl (tel. 500-089-522, mail 500089522@wp.pl) podejmuje się prowadzenia lub napisania każdego tekstu i tematu, na dowolnym poziomie naukowym, w dowolnym języku. Z naszego wsparcia korzysta kilka tysięcy klientów rocznie. Dzięki profesjonalnemu podejściu, silnej motywacji do działania, szerokiej wiedzy i okazywaniu szacunku wszystkim Klientom współpraca z naszą firmą przynosi pełną satysfakcję i 100% zadowolenie. W naszym gronie nie ma przypadkowych osób. Zatrudniamy specjalistów ze wszystkich dziedzin nauki, bardzo często przynajmniej ze stopniem naukowym doktora. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalną i sumienną pomoc, dając gwarancję oryginalności i braku błędów. Pomagamy rozwiązać każdy problem związany z edukacją. Jesteśmy zawsze otwarci na potrzeby naszych Klientów. Oferujemy pomoc doradczą w każdym zakresie tematycznym. Sugerujemy rozwiązania na podstawie pomysłu naszych Klientów, zawsze doradzimy potencjalne rozwiązanie dotyczące Twojego problemu z tekstem, czy też szerzej ‒ z edukacją.

Nasze atuty

Głównym atutem serwisu 500089522.pl (tel. 500-089-522, mail 500089522@wp.pl) jest obszerna wiedza z różnych dziedzin naukowych i długoletnie doświadczenie sporego grona redaktorów. Od ponad 30 lat zajmujemy się tworzeniem wysokospecjalistycznych prac naukowych. Jest to zatem już taki okres, który daje nam możliwość miarodajnego oceniania naszych kwalifikacji oraz praktycznego ich wykorzystania. Ponadto cechuje nas rzetelność, uczciwość, terminowość. Oferujemy także darmowe redakcyjne poprawki, najlepsze ceny na rynku w stosunku do jakości tekstu, a także kontakt w najdogodniejszych formach, mianowicie kontakt osobisty (preferowany) bądź też drogą mailową lub telefoniczną. Zapewniamy również, iż zapytanie ofertowe do niczego Państwa nie zobowiązuje. Prace naszych redaktorów są tworzone indywidualnie na Państwa potrzeby, nie zaś kopiowane z Internetu.

Habilitacja, doktoraty i publikacje

Serwis 500089522.pl (tel. 500-089-522, mail 500089522@wp.pl) udziela konsultacji i pomaga przy tworzeniu habilitacji. Ze swych doświadczeń znamy wszelakie problematyczne aspekty publikowania w punktowanych periodykach polskich oraz zagranicznych. Jesteśmy w stanie pomagać w tym, aby tworzone przez nas teksty były możliwie najbardziej spełniające określone kryteria publikacyjne. Pomagamy w tworzeniu dużej ilości rzetelnych publikacji naukowych, mając na względzie wzmocnienie indeksu publikacyjno-cytacyjnego naszych Zleceniodawców – szczególnie w odniesieniu do sumarycznego indeksu IF oraz indeksy cytowań WoS. Tworzymy monografie i dysertacje także w językach obcych, które są dostosowane do kryteriów publikacyjnych stawianych przez Komisję wobec tekstów zaliczanych do grona publikacji habilitacyjnych. Przygotowujemy recenzje, referaty, opinie, wystąpienia konferencyjne według standardów przynależnych danemu publikatorowi, Radzie Wydziału albo organizatorowi konferencji. Pomagamy budować Państwa potencjał naukowo-badawczy, popularyzatorski oraz dydaktyczny.
Serwis 500089522.pl (tel. 500-089-522, mail 500089522@wp.pl) tworzy każdą dysertację od podstaw, przy pełnym dostosowaniu do nawet najbardziej złożonych i specyficznych wymogów promotorów oraz Rad Wydziałów. Naszym celem jest, żeby doktorat stał się początkiem drogi dla naszych Zleceniodawców oraz początkiem przygody z dziedzinami nauk, którymi się zamierzają zajmować. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak duża odpowiedzialność spoczywa na nas, aby przygotowana wzorcowa praca doktorska spełniała pokładane w niej nadzieje doktorantów oraz by miała walor rzetelnego tekstu naukowego. Dla nas jest rzeczą oczywistą, że pisanie prac doktorskich wymaga solidności w doborze materiałów, jak również wykazania się odpowiednio wysoką jakością warsztatu naukowo-badawczego.
Serwis 500089522.pl (tel. 500-089-522, mail 500089522@wp.pl) przewód doktorski rozumie w sposób całościowy i dlatego wzmacniamy potencjał naukowo-badawczy doktorantów poprzez tworzenie specjalistycznych publikacji naukowych. Przewód doktorski wymaga określonej ilości punktowanych publikacji i one mogą powstać u nas zgodnie z wymogami naszych Zleceniodawców. Stąd też każdy artykuł naukowy oraz każda publikacja naukowa powstają w odniesieniu do warunków konkretnego zamówienia. Artykuł naukowy oraz publikacja naukowa mogą być pisane zarówno w języku polskim, jak również językach obcych. Każda publikacja naukowa (podobnie, jak praca doktorska) ma charakter autorski i przestrzegamy najwyższych standardów jakości merytorycznej i formalnej. Jesteśmy otwarci na uwagi Zamawiającego.
Serwis 500089522.pl (tel. 500-089-522, mail 500089522@wp.pl) pisze monografie. Jeśli istnieje konieczność przygotowania rozbudowanej, wieloaspektowej i pogłębionej analizy konkretnego zagadnienia, mamy możliwości przygotowania takiego tekstu. Monografia ma zawsze charakter typowo naukowy, podobnie jak każda dysertacja powstająca w ramach naszego serwisu. W tym obszarze zajmujemy się wyłącznie tworzeniem tekstów o charakterze specjalistycznym.
Serwis 500089522.pl (tel. 500-089-522, mail 500089522@wp.pl) jest firmą rzetelną i uczciwą, a pisanie prac traktuje w sposób poważny. Każdy tekst przygotowany przez nasz serwis (praca doktorska, publikacja naukowa, habilitacja, artykuł naukowy, monografia, dysertacja) są tworzone od podstaw. Świadczymy wieloaspektowe wsparcie przy tworzeniu wszystkich specjalistycznych tekstów naukowych, jak również możemy przygotować jedynie niektóre elementy charakterystyczne dla przewodu doktorskiego (np. publikacje). Zakres naszej pomocy uzależniony jest od oczekiwań naszych Zleceniodawców. Nie plagiatujemy i nie powielamy prac. Efekty naszych działań można weryfikować dowolnymi systemami antyplagiatowymi. Zapewniamy pełna dyskrecję. Zapraszamy wszystkich Klientów do skorzystania z naszej oferty!

Pisanie artykułów

Serwis 500089522.pl (tel. 500-089-522, mail 500089522@wp.pl) zajmuje się tworzeniem artykułów o dowolnym przeznaczeniu, każdorazowo dostosowując środki wyrazu do charakteru i miejsca publikacji. Bez względu na branżę i rodzaj treści współpracę rozpoczyna analiza potrzeb oraz wytyczenie nadrzędnych celów. Po ustaleniu założeń merytorycznych, preferowanej formy, objętości i innych kwestii przystępujemy do kreacji artykułu.Treści tworzone są na podstawie wysokiej jakości materiałów źródłowych (także obcojęzycznych), weryfikowanych pod kątem wartości merytorycznej. Po zakończonym etapie tworzenia serwis przekazuje artykuł do oceny i jeśli jest taka potrzeba, nanosi stosowne do oczekiwań poprawki.

E-korepetycje

Serwis 500089522.pl (tel. 500-089-522, mail 500089522@wp.pl) udziela e-korepetycji w każdej dziedzinie naukowej stosownie do sprecyzowanych oczekiwań Klientów. Na podstawie tych oczekiwań określana jest wycena usługi.

Usługi edytorskie

Serwis 500089522.pl (tel. 500-089-522, mail 500089522@wp.pl) pomoże Państwu zaoszczędzić dużo czasu i pracy, oferując swoje usługi redaktorskie oraz edytorskie na każdym etapie edukacji i pracy zawodowej. Służymy pomocą w zakresie: dostosowania tekstu zgodnie z wymogami redakcji, redaktora, uczelni i promotora w popularnych edytorach tekstu, przepisywania rękopisów, drukowania prac (również w kolorze), bindowania i innego technicznego oprawiania prac.
Bogate doświadczenie i wiedza z pewnością okażą się niezastąpione. Usługi redaktorskie świadczone przez nasz serwis mogą zostać wykorzystane jedynie w sposób, który nie narusza art. 272 kodeksu karnego oraz przepisów dotyczących praw autorskich. Nasz serwis nie ponosi odpowiedzialności za sposób ich wykorzystania.

Analizy

Analizy statystyczne

Serwis 500089522.pl (tel. 500-089-522, mail 500089522@wp.pl) wykonuje analizy statystyczne (metodologia badań, analiza statystyczna, opis wyników, interpretacja i wnioski) i społeczno-gospodarcze dla instytucji, firm, pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów potrzebujących wsparcia przy opracowaniu wyników badań prowadzonych na potrzeby różnorodnych prac (habilitacyjnych, doktorskich, MBA, magisterskich, licencjackich), artykułów naukowych i innych. Zajmujemy się opracowywaniem danych do publikacji. Wykonujemy praktycznie wszystkie analizy statystyczne dotyczące danych ilościowych i jakościowych. Oferujemy kompleksową pomoc na każdym etapie realizacji badania statystycznego. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, to z przyjemnością pomożemy zaprojektować schemat badawczy, dobrać odpowiednie narzędzia, przeprowadzić badanie, postawić odpowiednie hipotezy, wykonać analizę statystyczną i, oczywiście, opisać uzyskane rezultaty. Ponadto Klient może zawsze liczyć na nasze rekomendacje dotyczące dyskusji wyników oraz podsumowania. Nasze usługi to także pomoc merytoryczna, przystępne wytłumaczenie wykonanej pracy, konsultacje metodologiczne i statystyczne oraz praktyczne wskazówki.

Analizy rynkowe

Serwis 500089522.pl (tel. 500-089-522, mail 500089522@wp.pl) tworzy analizy rynku wykonywane na potrzeby wprowadzania na rynek nowych produktów, wdrażania istniejących produktów na nowe rynki krajowe, dokonywania inwestycji w inne podmioty rynkowe lub jako istotny element projektów realizowanych w ramach dofinansowania (unijnego, z NCBR lub z innych instytucji). Ich celem jest ocena atrakcyjności rynku oraz opracowanie optymalnego sposobu działania na danym rynku. Nasze doświadczenie w zakresie analiz rynku obejmuje przede wszystkim projekty realizowane dla sektora produkcji przemysłowej, sektora innowacyjnego i sektora publicznego.

Analizy finansowe

Serwis 500089522.pl (tel. 500-089-522, mail 500089522@wp.pl) oferuje profesjonalne oraz kompleksowe przygotowanie analizy finansowej oraz planu finansowego przedsiębiorstwa lub przedsięwzięcia inwestycyjnego. Wykonujemy analizy finansowe i plany finansowe na zamówienie klientów bez względu na lokalizację. Wykonane analizy i plany finansowe mogą zostać wykorzystane:
‒ do celów analitycznych przedsiębiorstwa przy podejmowaniu decyzji;
‒ w banku w celu uzyskania kredytu lub pożyczki;
‒ u inwestora w celu pozyskania środków finansowych na rozwój firmy.
Zasadniczym celem wykonanej analizy finansowej lub planu finansowego jest:
‒ ocena kondycji finansowej przedsiębiorstwa;
‒ ocena struktury kapitałowo-majątkowej firmy;
‒ ocena działalności operacyjnej, finansowej oraz inwestycyjnej przedsiębiorstwa;
‒ analiza wskaźników finansowych firmy.
Analiza finansowa wykonywana jest w oparciu o dane finansowe przekazane przez klienta. W tym zakresie zapewniamy pełną poufność danych oraz ich bezpieczeństwo. Analiza finansowa i plan finansowy wykonane są na modelu służącym do analiz strukturalnych sprawozdań finansowych, jak również analizy wskaźnikowej. Wyniki analizy finansowej w postaci opisowej dostarczane są klientom w postaci elektronicznej. Analizy i plany finansowe wykonywane są bez względu na liczbę lat, które należy przeanalizować. Obsługujemy klientów bez względu na branżę, jaką reprezentują. Przed wykonaniem analizy finansowej lub planu finansowego uzgadniane są wszystkie szczegóły dotyczące zlecenia. Posiadamy w pełni merytoryczne przygotowanie do kompleksowego wykonywania analiz i planów finansowych ze względu na ukończone studia kierunkowe z zakresu analizy strukturalnej i wskaźnikowej sprawozdań finansowych podmiotów gospodarczych.

Controlling i budżetowanie

Serwis 500089522.pl (tel. 500-089-522, mail 500089522@wp.pl) wspiera Klientów we wdrażaniu controllingu i budżetowania poprzez ocenę działalności operacyjnej, opracowanie rekomendacji zmian oraz we wdrożeniu strategii mającej na celu zwiększenie rentowności operacyjnej i osiągnięcie celów restrukturyzacyjnych. Nasze usługi w zakresie analiz ekonomicznych, operacyjnych i restrukturyzacji obejmują opracowanie programów zwiększania sprzedaży, obniżania kosztów operacyjnych i optymalizacji nakładów inwestycyjnych.

Analizy strategiczne

Serwis 500089522.pl (tel. 500-089-522, mail 500089522@wp.pl) obejmuje przygotowanie profesjonalnej oraz kompleksowej analizy strategicznej przedsiębiorstwa. Przeprowadzona analiza przedsiębiorstwa Klienta umożliwi: ocenę szans, zagrożeń, silnych i słabych stron firmy, ocenę zasobów firmy pod kątem zwiększenia poziomu konkurencyjności, określenie czynników, które należy wyeliminować, określenie czynników, na które należy kłaść szczególny nacisk, określenie kierunku rozwoju przedsiębiorstwa, przygotowanie strategii rozwoju firmy. Analiza strategiczna przedsiębiorstwa odbywa się według następującego schematu: zebranie niezbędnych informacji od klienta, przygotowanie czynników do analizy, przeprowadzenie analizy, prezentacja wyników, interpretacja wyników. Analiza zasobów przedsiębiorstwa przeprowadzana jest w oparciu o zróżnicowane i różnorodne narzędzia analizy strategicznej. Dzięki przygotowanej analizie strategicznej Klient jest w stanie określić kierunek rozwoju własnej firmy oraz działania, jakie należy podjąć, w celu zwiększenia udziału w rynku oraz potencjału przedsiębiorstwa.

Badania marketingowe

Serwis 500089522.pl (tel. 500-089-522, mail 500089522@wp.pl) obejmuje przygotowanie profesjonalnych i kompleksowych (także uproszczonych) badań marketingowych, których zasadniczym celem dla Klienta jest:
‒ określenie potrzeb, gustów i oczekiwań rynku docelowego;
‒ wyznaczenie określonych segmentów rynku dla firmy;
‒ scharakteryzowanie uczestników rynku;
‒ zasięgnięcie opinii od uczestników rynku na temat firmy;
‒ ocena podejmowanych przez firmę działań.
Uproszczone badania marketingowe prowadzone są z wykorzystaniem następujących instrumentów: wywiad telefoniczny, ankieta bezpośrednia, analiza publikacji branżowych, analiza trendów i zachowań rynkowych oraz analiza opinii w Internecie.
Badania marketingowe wykonywane dla Klientów są przeprowadzane według następującego schematu: określenie problemu badawczego z klientem, dobór próby badawczej, dobór instrumentu badawczego, określenie czasu i kosztów badania, przeprowadzenie badania, zebranie danych i ich interpretacja oraz prezentacja raportu z badań w postaci elektronicznej bądź też papierowej w zależności od potrzeb Klienta.

Copywriting

Usługi copywritingu

Serwis 500089522.pl (tel. 500-089-522, mail 500089522@wp.pl) wychodzi z założenia, że copywriting to bardzo głęboka ingerencja w brzmienie i zawartość merytoryczną tekstu, a często usługa ta polega wręcz na napisaniu całości lub fragmentu tekstu od nowa. Bywa, że trzeba mocno zmienić treść, przepisując całe zdania, dodając śródtytuły albo poprawiając zrozumiałość tekstu. Ale to copywriter, znając cel i główne wytyczne dotyczące tekstu, przygotowuje go od podstaw. Copywriterzy muszą zatem wykazać się wszystkimi umiejętnościami dobrego redaktora, a ponadto muszą być kreatywnymi i doświadczonymi specjalistami w zakresie marketingu.

Copywriting seo

Serwis 500089522.pl (tel. 500-089-522, mail 500089522@wp.pl) rozumie, że w wypadku copywritingu SEO powszechną praktyką jest narzucenie słów kluczowych copywriterowi. Jednak równie często zdarza się nam, że profesjonalny copywriter SEO – będący ekspertem w zakresie marketingu internetowego – przed napisaniem lub modyfikacją treści przygotowuje analizę danego zagadnienia merytorycznego i dopiero na tej podstawie proponuje zestaw optymalnych słów kluczowych, które następnie umiejętnie wplata we wciągającą opowieść skierowaną do czytelnika. A czytelnik, nie wiadomo kiedy, staje się klientem.

Pisanie tekstów na strony internetowe

Serwis 500089522.pl (tel. 500-089-522, mail 500089522@wp.pl) oferuje konsultacje w zakresie struktury strony internetowej i wsparcie w zbudowaniu jej funkcjonalności tak, aby dla docelowych odbiorców była źródłem poszukiwanej wiedzy. Pisanie tekstów poprzedza każdorazowo analiza materiałów źródłowych i weryfikacja ich wartości, by tworzone treści były najwyższej jakości stylistycznej i merytorycznej. Pisanie tekstów na strony www opiera się na poznaniu specyfiki branży i potrzeb określanych przez zamawiającego. W uzgodnieniu z Klientem poszukujemy rzetelnych źródeł, które pozwalają stworzyć wiarygodne treści wpisane w potrzeby ich odbiorców. Teksty są pisane pod kątem naturalnego pozycjonowania. Zawierają zadane słowa kluczowe i umożliwiają bezproblemowe indeksowanie w wyszukiwarce Google, zwiększając popularność. Każdy tekst jest unikalny i napisany od podstaw. Teksty na strony internetowe pisane są w zamyśle nawiązania z czytającym relacji. Sprawienia, żeby czytało się je z przyjemnością oraz z nastawieniem na wywołanie pożądanej reakcji odbiorcy. Zadaniem treści jest przyciągnięcie zainteresowania, wzbudzenie zaufania oraz budowanie stabilnej, generującej zyski marki. Gotowe teksty przekazywane są do oceny, po czym nanoszona jest dowolna liczba poprawek i korekt.

Regulamin

1. Usługi świadczone przez serwis 500089522.pl (tel. 500-089-522, mail 500089522@wp.pl) realizowane są na podstawie sugestii i wytycznych Zamawiającego.

2. W przypadku prac i tekstów podobnych przygotowywane opracowania stanowią wyłącznie pomoc przy samodzielnym pisaniu pracy i mogą być wykorzystywane tylko w sposób zgodny z prawem oraz stanowić wyłącznie wzór do przygotowania własnego opracowania.

3. W przypadku usług copywritingu i podobnych uprawnienia stron w zakresie przetwarzania przygotowanego tekstu są ustalane każdorazowo indywidualnie z Zamawiającym.

4. Efekty usług realizowanych przez serwis 500089522.pl (tel. 500-089-522, mail 500089522@wp.pl) są przygotowywane jednorazowo oraz indywidualnie i nie podlegają dalszej odsprzedaży.

5. Całkowity koszt realizacji usługi jest uzależniony od oczekiwań, rodzaju pomocy oraz terminu. Jest ona wynikiem ustaleń poczynionych pomiędzy Stronami.

6. Serwis 500089522.pl (tel. 500-089-522, mail 500089522@wp.pl) nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie wykonanych przez siebie tekstów w sposób sprzeczny z prawem autorskim lub kodeksem karnym.

7. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie stosowne przepisy Kodeksu Cywilnego i Prawa Autorskiego.

8. Ewentualnie powstałe spory w pierwszej kolejności Strony zobowiązują się rozstrzygać polubownie.

Cennik

Dla serwisu 500089522.pl (tel. 500-089-522, mail 500089522@wp.pl) każdy tekst ma inny charakter, różni się od pozostałych problematyką i zakresem, dlatego dokonujemy indywidualnej wyceny dla każdego Klienta. Koszt zlecenia zależy od oczekiwań, terminów realizacji, jak i zakresu usługi. Na cenę ma również wpływ poziom językowy i sam język oraz zakres ilościowy tekstu.

Kontakt

Działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Zadzwoń lub napisz SMS, oddzwonimy.

500-089-522

500089522@wp.pl

Wypełnij poniższy formularz już teraz, a nasi specjaliści odpowiedzą na niego najszybciej, jak będzie to możliwe. Jeśli nie odpowiadamy od razu, to znaczy, że problem jest poddawany analizie merytorycznej. Prosimy o cierpliwość, ponieważ nie udzielamy automatycznie przygotowanej odpowiedzi, jak czynią to niektóre serwisy.